Osta.ee omanik toob Eesti turule suure e-kaubamaja

9. jaanuaril avab Eestis esinduse e-kaubamaja Fashion Days, mille kontseptsiooniks on müüa moekaupu suurte allahindlustega.

Eestis avab esinduse Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiv e-kaubamaja Fashion Days. Šveitsi päritolu, tänaseks läbi Allegro grupi globaalse multimeediakontserni Naspers (Venemaa www.mail.ru ja Hiina Tencent jt.) kuuluv ettevõte on kohal kümnes regiooni riigis ning kliente on kaubamajal juba üle 3,5 miljoni. Fashion Days’ kontseptsioon on pakkuda kõige ihaldusväärsemaid elustiili- ja moekaupu kuni 80% soodsamate hindadega, luues igale riigile oma ostukeskkonna ja ööpäevaringse klienditeeninduse.

"Fashion Days avab koos Eesti turule loodud e-kaubamajaga, kus on jooksvalt müügis 1000 kuni 80 %se allahindlusega bränditoodet, ka Eesti esinduse. Fashiondays.ee  klienditeenindus töötab eesti ja vene keeles," kommenteeris Fashion Days Shopping OÜ juhatuse liige Heidi Raamat-Arras.

Fashion Days e-kaubamajal on oma tegevuspiirkonnas Kesk- ja Ida-Euroopas üle 3,5 miljoni kliendi. 77% klientidest on naised, 23% mehed. Kõige enam ostab kaupu Fashion Days e-kaubamajast kliente vanuses 25-36 (56%), neljandik kliente on üle 35 aasta vanused ja 19% alla 25aastased.

Fashion Days asutati aastal 2009 Šveitsi ettevõtjate Jan Vichri ja Markus Okumuse poolt. Fashion Days kuulub Allegro ettevõtete gruppi, mis koondab oksjoni ja fikseeritud hindade müügiplatvormide, kuulutuste, võrdlus- ja sotsiaalse ostlemise ning makseplatvormide teenuseid osutavaid ettevõtteid. Eesti turul tegutsevad Allegro grupi veebiportaalidest kv.ee ja osta.ee.

 

Osale arutelus

  • Kristi Malmberg

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara