Peugeot´ müüja: automüük jätkab kasvutuuridel

Peugeot´ esindus Auto Forte plaanib alanud aastal turust kiiremini kasvada ning müüa mullusest neljandiku võrra enam autosid.

2012. aastal registreeriti Eestis 19 588 sõiduautot, neist 1147 Peugeot´d.

"Selle numbriga oleme tagasi 2005. aasta tasemel. See, aga näitab, et turul on kasvu potentsiaali, kuna 2006. aastal müüdi üle 25 000 uue sõiduauto," kommenteeris Auto Forte juht Raido Toonekurg mulluseid numbreid.

Kui automüügiturule oodatakse tema sõnul 10% suurust kasvu, siis Auto Forte planeerib 25% suurust müügi kerkimist.

"Turust kiiremat kasvu näeme läbi töö suurklientidega," selgitas Toonekurg

Erakliendi turul on tema sõnul praegu probleemiks liisingu saamine. "Oleme ma finantspartneriga välja töötanud lahenduse, kus teatud mudelite puhul saame garanteerida liisingu," lisas ta.

Aasta lõpus uuendas ka Auto Forte Peugeot keskuse vastavalt Automobiles Peugeot väljatöötatud uutele standarditele. Uuenduse järgselt on Sikupilllis asuv Peugeot esindus 100% autotootja kõige kõrgematele „Blue Box“ normidele vastav keskus.

Auto Forte juhi Raido Toonekure sõnul toetab uus keskuse väljanägemine selgelt Peugeot sloganit „Emotion and Motion“ ehk pakkuda kliendile autoga liikumisele lisaks ka emotsiooni. Tumesinisel taustal pääseb eriti hästi esile hõbedane lõvi ning tema küünejäljed, mida sümboliseerivad autokeskuse nurkadel olevad 3 triipu. Toonekurg lisab et uuendatud keskus loob soodsa pinnase autode müügi suurendamiseks ning klientide rõõmsamaks teenindamiseks.

Keskuse uuendusse investeeris Auto Forte umbes 60 000 eurot.

 

 

Osale arutelus

  • Rivo Sarapik

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara