Kaubanduse suurimad dividendivõtjd on Teder ja Siilats

Äripäeva poolt täna avaldatud dividendide TOPis selgub, et 2011. aastal oli kaubandussektori suurimad dividendidevõtja Hillar Teder (22. kohal) ja Viktor Siilats (28. kohal).

Hillar Tederile maksti dividende välja 915 000 eurot. Tema koht edetabelis tugineb Venemaa jaeketi O'Key üllatavast otsusest hakata omanikele dividende maksma. Pole teada, kas O'Keylt dividende saanud Hillar Tederi firma Barleypark Ltd ka dividendid Tederile välja maksis.

Viktor Siilatsile maksti dividende välja 764 000 eurot. Viktor Siilatsi ettevõte Info-Auto tegeleb Fordide, Volvode ja kaatrite müügiga. Äripäeva Rikaste TOPis Siilats 106. kohal. Info-Auto puhaskasum 2011. aastal oli 1,8 mln eurot.

Dividendide TOPi võitis kasiinoärimees Armin Karu, kellele maksti dividende välja 6 882 000 eurot. Armin Karu võidutses dividendide TOPis ka 2007. aastal.  

Äripäev on dividendite TOPi avaldanud juba kaheksa aastat. Edetabel on koostatud reaalselt välja makstud summade alusel. Tänavu koostatud edetabeli aluseks on värskeimad ehk 2011. aasta majandusaasta aruanded ja edetabeli koostamiseks vaatas Äripäev läbi kõigi 200 000 eurot või enam dividende maksnud ettevõtet.

Rohkem Äripäeva dividendide kohta loe tänasest Äripäevast.

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara