Viru Keskuse käive kasvas aastaga 6,3%

Viru Keskuse kaupluste käive kasvas mullu varasema aastaga võrreldes 6,3 protsenti, ulatudes 124,8 miljoni euroni. 

Viru Keskuse külastajate ning ostude arv jäi 2012. aastal eelnenud aastaga samale tasemele, kuid keskmine ostusumma suurenes aastaga 7,1 protsenti. Viru Keskust külastas eelmisel aastal ligi 11 miljonit inimest, kokku sooritati 9,2 miljonit ostu ning keskmine ostusumma oli 13,5 eurot.

Viru Keskuse juhatuse liikme Ants Vasara sõnul vastasid tulemused püstitatud prognoosidele: “Möödunud aasta tulemused peegeldavad trende nii jaekaubanduses kui ka majanduses tervikuna. Viru Keskuse käibekasv oli kiirem aasta esimeses pooles, mil ka jaekaubanduse kasvutempo Eestis oli kõige hoogsam. Tarbija kindlustunde kiire langus neljandas kvartalis avaldus aga klientide märksa ratsionaalsemas ostukäitumises ning mõjutas oluliselt jõulukuu tulemusi.“

„Lisaks eeltoodud mõjuritele toimus möödunud aastal Viru Keskuses kokku üle 5000 m2 suurustel kaupluse pindadel mitmeid muudatusi, sealhulgas uuenesid Kaubamaja Naistemaailm ning Sportland, mille ümberehitusperiood keskuse kaupluste kogukäibele ootuspärast mõju avaldas,“ lisas Vasar.

Ostukeskuses asub üle saja kaupluse ja teeninduskoha, sh spordiklubi ning suvehooajal katusekino.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara