Kaubanduse klubi Decoras 15.02.2012

Kaubanduse teemaveeb kutsub kaubandusettevõtteid ja ehitusmaterjalide tootjaid klubisse, kus arutatakse teemal "Kuidas maakondades edukat äri ajada?"

Aeg: 15.02.2013

Koht: Decora esindus aadressil Riia mnt 128, Tartu

ABC Supermarketi omanik Jüri Vips andis Äripäevale intervjuu, kus märkis, et kala tuleb püüda sealt kus kala liigub. Ehk see tähendab seda, et ABC Supermarkets soovib tegutseda sellises kohas, kus on võimalik kasumlikku käivet saavutada. Hiiumaal äri ajamine on rohkem meelelahustuslik ning Vipsi jaoks ei ole see majanduslikus mõistes mõistlik.

Elavnemine ehitusturul on turgutanud kõikide suuremate ehitusmaterjalide müüjate müügitulu ja annab lootust, et tänavu õnnestub eelmiste aastatega kogunenud kahjuminumbrit oluliselt vähendada. Decora AS on üks vähestest, kes on suutnud kasumis töötada. Decora on läinud seda teed, et tegutseb väiksemates kohtades, kui Tallinn ja on seal ka kasumlik.

Sellega seoses ootab Decora AS juhataja Eike Tubli-Müür ja turundusjuht Grete Allik 15. veebruaril kõiki huvilisi külla, et rääkida „Kuidas maakondades edukat äri ajada?“

10.00 – 10.15 kogunemine

10.15 – 10.30 ettevõtte tutvustus

10.30 – 11.00 Mida ennustab ehitusmaterjalide turg 2013 aasta majanduskasvuks. Turuülevaade. Decora AS juhataja Eike Tubli-Müür

11.00 – 11.45 Kuidas maakondades edukat äri ajada? Decora AS turundusjuht Grete Allik

11.45 – 12.15 Riskijuhtimine ja selle tähtsus - kuidas maandada riske kaubanduses? AS PricewaterhouseCoopers Advisors juhtivkonsultant Erki Mägi

12.15 – 12.30 kaubanduse klubi kokkuvõte. Küsimused – vastused

Osalemine klubis maksab 68 eurot + km. Lisainfot saab küsida Maarit Eerme telefon 51 44 884 või kirjutades maarit@kaubandus.ee. Registreeruda saab SIIT.

.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara