Rannarootsi keskuse käive kasvas kahe aastaga 27%

Läänemaa suurim Rannarootsi kaubanduskeskus purustas 2012. aastal kõik varasemad käiberekordid. Nimelt 2012. aastal oli keskuse käive 8,1 mln eurot ning külastajate arv ületas 1 miljoni.

Rannarootsi keskuse müügikäive ja külastajate hulk on viimase kolme majandusaasta vältel teinud märgatava hüppe. 2010. aasta 5,9 miljoni euro suurune müügikäive on tõusnud 2012. aasta lõpuks 8,1 miljoni euroni. Jõulumüük kasvas võrreldes eelneva aastaga lausa 25%. Külastajate arv on kolme aastaga kerkinud aga 867 607 külastajalt 1 038 070 külastajani. See on märk nii taastuva majanduse tõttu suurenenud sisetarbimisest kui ka elanike usaldusest ning positiivsest ootusest tuleviku suhtes. 

"Oluline on stabiilne kasv nii käivete kui külastatavuse osas, tingitud on see tõenäoliselt sellest, et külastajad on meid omaks võtnud ning on tekkinud harjumus Rannarootsis käia. Olenemata mitme konkurendi lisandumisest turule, oleme siiski suutnud enda positsiooni parandada," kommenteerib Rannarootsi keskuse juht Kätlin Sasse.

"Seda miljonit külastust ületavat numbrit on tore vaadata kontekstis, kus me teame, et Haapsalus ja Ridala vallas elab kokku umbes 14 400 elanikku. Kui loominguliseks minna, saame öelda, et iga elanik külastas meie keskust iga viie päeva järel," ütleb tulemusega rahul olev Sasse, kuid tunnistab, et sisuliselt ei saa siiski sellist järeldust teha, kuna paljud poekülastajad on Läänemaa väikevaldade ja Hiiumaa elanikud ja turistid.

Haapsalu Rannarootsi ostu- ja vaba aja keskuses on 27 rentnikku, nende seas kaks söögikohta, Selver, Rademar, SHU, Tehnikatäht, Instrumentarium ja paljud teised.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara