Põhimõtted, millega saadakse parimaks

Põldma Kaubandus jälgib enda seatud teeninduskvaliteedi ning värbamise kriteeriumeid, mis tõid neile Viru Keskuse tunnustuse.

Viru Keskuse parima teeninduse ja ostukeskkonna tiitli pälvis Põldma Kaubandus jaeketi kauplused. Parim valiti sõltumatu žürii, testoslemise ja teenindustaseme testimise abil.

Põldma Kaubanduse juhatuse esimees Heinar Põldma kommenteeris, et nad on ostukeskkonna loomisel pannud esikohale kliendi ootused. „Pöörame tähelepanu teenindusele, mille missiooniks on "Teeme kliendid rõõmsaks!". Teisena on meile oluline kaupluse disain ja kujundus, et luua kliendile meeldiv emotsioon. Kolmandana pöörame suurt tähelepanu toodete väljapanekule, mis võimaldab kliendil tooteid mugavalt leida", sõnas Põldma.

Ettevõtte on kehtestanud enda jaoks kindlad teenindusstandardid, mida Põldma sõnul jälgivad esimesena kaupluse juhatajad, teenindusjuhid, testostjad ja kaupluseketi juht. „Kõik meie ettevõtte töötajad ning nende tuttavad annavad pidevalt tagasisidet kuuldud heast teenindusest ja ka halvast,“ ütles Põldma.

Heade töötajate leidmiseks kasutatakse kõiki olemasolevaid võimalusi (CV Keskus, CV online, Facebook, koduleht jne). „Hea teenindaja valikuks tuleb seada kriteeriumid,“ kommenteeris Põldma. Lisades, et neil on eesmärk leida umbes 100 kandideerijat ühele kohale ja viia läbi 30-50 vestlust. „Häid töötajaid nagu ka kõike muud suurepärast on väga raske leida, kuid võimalik,“ ütles Põldma.

Põldma Kaubanduse teeninduse põhitalad:

1. Klienditeenindaja valik – leida klienditeenindaja, kes on meeldiv isiksus ja kes soovib kliendiga suhelda ning leida kliendi jaoks vajalik toode.

2. Klienditeenindajate koolitus, arendamine -  toimuvad teenindusalased konverentsid, vene keele kursused algajatele ja edasijõudnutele. Teenindusjuht viib läbi spetsiaalseid teenindusalaseid koolitusi ja koordineerib kogu arendusprotsessi.

3. Luua klienditeenindajatele meeldiv tööõhkkond, kus nad tunneksid end väärtustatuna ja hinnatuna. Ettevõtte jaoks on väga tähtis töö kultuur, mille võtmesõnad on ausus, areng ja hoolivus kliendi, kaupluse ja töökaaslaste vastu.

Põldma Kaubanduse AS on tuntud teksa- ja vabaajarõivaste (Tommy Hifiger, Diesel, Guess, Miss Sixty, Energie, Killah, Pierre Cardini) maaletoojana terves Baltikumis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara