Põhimõtted, millega saadakse parimaks

Põldma Kaubandus jälgib enda seatud teeninduskvaliteedi ning värbamise kriteeriumeid, mis tõid neile Viru Keskuse tunnustuse.

Viru Keskuse parima teeninduse ja ostukeskkonna tiitli pälvis Põldma Kaubandus jaeketi kauplused. Parim valiti sõltumatu žürii, testoslemise ja teenindustaseme testimise abil.

Põldma Kaubanduse juhatuse esimees Heinar Põldma kommenteeris, et nad on ostukeskkonna loomisel pannud esikohale kliendi ootused. „Pöörame tähelepanu teenindusele, mille missiooniks on "Teeme kliendid rõõmsaks!". Teisena on meile oluline kaupluse disain ja kujundus, et luua kliendile meeldiv emotsioon. Kolmandana pöörame suurt tähelepanu toodete väljapanekule, mis võimaldab kliendil tooteid mugavalt leida", sõnas Põldma.

Ettevõtte on kehtestanud enda jaoks kindlad teenindusstandardid, mida Põldma sõnul jälgivad esimesena kaupluse juhatajad, teenindusjuhid, testostjad ja kaupluseketi juht. „Kõik meie ettevõtte töötajad ning nende tuttavad annavad pidevalt tagasisidet kuuldud heast teenindusest ja ka halvast,“ ütles Põldma.

Heade töötajate leidmiseks kasutatakse kõiki olemasolevaid võimalusi (CV Keskus, CV online, Facebook, koduleht jne). „Hea teenindaja valikuks tuleb seada kriteeriumid,“ kommenteeris Põldma. Lisades, et neil on eesmärk leida umbes 100 kandideerijat ühele kohale ja viia läbi 30-50 vestlust. „Häid töötajaid nagu ka kõike muud suurepärast on väga raske leida, kuid võimalik,“ ütles Põldma.

Põldma Kaubanduse teeninduse põhitalad:

1. Klienditeenindaja valik – leida klienditeenindaja, kes on meeldiv isiksus ja kes soovib kliendiga suhelda ning leida kliendi jaoks vajalik toode.

2. Klienditeenindajate koolitus, arendamine -  toimuvad teenindusalased konverentsid, vene keele kursused algajatele ja edasijõudnutele. Teenindusjuht viib läbi spetsiaalseid teenindusalaseid koolitusi ja koordineerib kogu arendusprotsessi.

3. Luua klienditeenindajatele meeldiv tööõhkkond, kus nad tunneksid end väärtustatuna ja hinnatuna. Ettevõtte jaoks on väga tähtis töö kultuur, mille võtmesõnad on ausus, areng ja hoolivus kliendi, kaupluse ja töökaaslaste vastu.

Põldma Kaubanduse AS on tuntud teksa- ja vabaajarõivaste (Tommy Hifiger, Diesel, Guess, Miss Sixty, Energie, Killah, Pierre Cardini) maaletoojana terves Baltikumis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara