Selver müüs praak mandariine

Selver korjas lettidelt ebameeldiva lõhnaga mandariinid, mis saadeti Veterinaar- ja Toiduametisse ning Põllumajandusuuringute Keskuse laborisse analüüside tegemiseks.

„Saime teenindajatelt ja klientidelt tagasisidet, et mandariinipartiil on ebameeldiv lõhn ning korjasime selle eile müügilt ära,“ rääkis Selveri välississeostu juht Margit Kissa. „Kõikidesse kauplustesse selle partii mandariinid ei jõudnud ning väljas on ka varasema partii viljad, seega ei puuduta probleem kindlasti kõiki viimasel kahel päeval müüdud mandariine,“ lisas ta. „Vabandame klientide ees ning maksame infoletis tšeki alusel raha tagasi kõigile, kes tundsid eile või üleeile ostetud mandariinidel ebameeldivat lõhna.“

Juhtumiga on kursis nii Veterinaar- ja Toiduamet kui Tarbijakaitseamet. Praeguseks pole veel selge, mis põhjustas ebameeldiva lõhna. Selver palub esitada kõik pretensioonid kaupluse infoletti.

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara