LHV: Kaubamaja kasum tuli vaid veidi alla ootuste

Üldiselt vastas Tallinna Kaubamaja tulemus meie ootustele, ainult puhaskasum tuli prognoositust 0,7 miljonit eurot väiksem, ütles LHV vanemanalüütik Shana Gavron.

„Selle taga paistavad olevat uute poodide avamise kulud,“ ütles ta. „Me olime positiivselt üllatunud kaubamajade segmendi tugevast marginaalist, kuid seda kompenseeris negatiivselt supermarketite segmendi nõrgem marginaal.“

LHV eeldab stabiilset käibe kasvu tulevikus, mis peaks tulema kõigist segmentidest.

„2013. aastal võib jätkuda täiendav surve marginaalidele, kuid ettevõte keskendus sellele 2013. aastal ühe põhiteemana,“ ütles Gavron.

Osale arutelus

  • Romet Kreek

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara