Eesti automüük Euroopas esirinnas

Eesti sõidab Euroopa kahanevas automüügis vastuvoolu. Jaanuarikuine 10% müügikasv näitas ELis kiiruselt neljandat tulemust.

Euroopa Autotootjate Assotsiatsiooni ACEA värskelt avaldatud uute sõiduautode müügistatistika 2013. aasta jaanuarikuu kohta näitas Eesti Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Liidu (AMTEL) juhi Arno Sillati sõnul juba tuntud trendide jätkumist – üldise languse taustal tõusevad Suurbritannia ja Ida-Euroopa.

Euroopa suurim, Saksa autoturg andis AMTELi teatel tagasi praktiliselt 9%. Aasta alguse tulemus jääb alla Euroopa suuremate autotootjate aastaprognoosidele. Saksa Autotootjate Ühendus põhjendab jaanuari nigelat tulemust üleüldise ebakindla majandusliku fooniga Euroopa Liidus, vahendas liit statistikat.

Suuremad kasvajad Euroopas jaanuaris
Island 43,8%
Taani 14,5%
Belgia 13,3%
Suurbritannia 11,5%
Eesti 10%

Suuremad kaotajad Euroopas jaanuaris
Kreeka -34,5%
Soome -28,2%
Holland -31,2%
Küpros -20,8%
Iirimaa -18,8%

Osale arutelus

  • Rivo Sarapik

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara