Balbiino ekspordib jäätist Taani

Jäätisetootja Balbiino AS saatis sel nädalal esimese autokoormatäie ehk 114 048 jäätist Taani.

Taanis müüb Eesti jäätiseid külmutatud toidukaupadele spetsialiseerunud firma, kelle private label´i rahvusvahelise jäätisekonkursi Balbiino Raks võitis. Taani näol on tegemist AS  Balbiino kuuenda eksport-turuga Läti, Leedu, Soome, Iirimaa ja Saksamaa kõrval.

"Balbiino jaoks on eksporditurgude kasvatamine väga oluline. Loodame, et Balbiino Raksi-jäätised taanlastele maitsevad ning võime Taani peatselt mõnda järgmist Eesti lemmikut eksportima hakata. Välisturgudele müümise juures on oluliseks argumendiks ka Balbiino jäätiste garanteeritud kvaliteet - Balbiino on ainus Eesti jäätisetootja, kellel on BRC toiduohutuse ja kvaliteedijuhtimise sertifikaat," ütles AS Balbiino müügidirektor Meelis Püvi.

AS Balbiino põhineb 100% Eesti kapitalil, kuulub NG Investeeringute gruppi ja annab tööd ligi 300 inimesele. Lisaks jäätise tootmisele tegeleb AS Balbiino külmutatud ja jahutatud toodetega. Balbiino impordib ja vahendab külmutatud köögivilju, marju, kulinaariatooteid, kala ja liha.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara