Fazeri Must leib sai uue kuue

Fazer Must Leib sai vabariigi aastapäevaks uue kuue, et tugevdada Musta leiva traditsiooni sõnumit ning visuaalset atraktiivsust.

"Must leib on Fazer Eesti üks tähtsamaid tooteid, mis on kujunenud kodutoidu lemmikuks ja sümboliks," ütles Fazer Eesti turundusjuht Aulike Miljand. "Pakendi muutus on tingitud juba iganenud välimusest," kommenteeris Miljand ning lisas, et olemasolevad tooted vajavad värskemat ja kaasaegsemat välimust. 

Miljandi sõnul toimub leiva-saia turul pidev areng ning tuuakse turule uusi maitseid ning kontseptsioone, kuid Fazeri Must leib on meelde jäänud jäljendamatu maitse poolest. Fazer täiendab enda tooteperekonda vastavalt tarbija eelistuste muutumisega.

"Investeeringut me siin kohal summaarselt ei avalikustaks," kommenteeris Miljand pakendi uuendamise eelarve kohta.

Uuenenud pakend on ühelt poolt moodne, samas traditsioone järgiv, kus keskseks elemendiks on rahvuslik motiiv - sõlg. Sõlele on rahvausundis omistatud mitmeid maagilisi omadusi. Sõlg sümboliseerib kestvust ja järjepidevust, põlvkondade omavahelist seost.

Fazer Eesti sõsarettevõtted Lätis ja Leedus on toonud musta leiva oma tarbijateni suure eduga Fazer Musta leiva retsepti alusel. 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara