Rocca al Mare kaubanduskeskusese jõuline laienemine

Sügisel lisandub Rocca al Mare keskusesse kaupluste nimekirja lisaks H&M kauplusele ja Debenhamsi kaubamajale ka Asko sisustuskaubamaja ja Sotka mööblimaja.

Rocca al Mare keskust haldava Cityconi Baltimaade ja Taani äridirektori Mati Popsi sõnul läbib sellel aastal Rocca al Mare keskus korraliku uuenduskuuri ning lisaks Asko ja Sotka lisandumisele avatakse seal ka H&M kauplus ja Debenhamsi kaubamaja. "Nende kaupluste lisandumine tugevdab veelgi keskuse turuliidri positsiooni Eestis," kommenteeris Pops.

Sügiseks suureneb keskus 4000 ruutmeetri võrra ning laiendustöödega alustati juba jaanuari kuus ja lisaparkimiskohti ei ole hetkel planeeritud.

Indoor Group jätkab Asko ja Sotka kaubamärkide arendamist misläbi uuendatakse kevadel Peterburi teel asuvat kauplust ning oktoobris avatakse kauplus Rocca Al Mare keskuses. "Usume, et Asko ja Sotka toetavad Rocca al Mare eesmärki olla Eesti parim kodu sisustamisele keskendunud kaubanduskeskus," ütles Indoor Groupi tegevjuht Kari Forssten.

Asko ja Sotka uutes ruumides pööratakse tähelepanu avatusele, õhulisusele, ruumikusele ja valgustusele, samuti laiale tootevalikule ning individuaalsetele sisustuslahendustele.

Indoor Group on ketikontseptsioonilt Eesti turul juhtiv kodumööbli ja sisustustoodete jaemüüja. Firmale kuuluvad jaemüügiketid Asko ja Sotka Soomes ning Eestis, lisaks diivanitehas Insofa Oy Soomes. Eestis tegutseb hetkel neli Asko ja neli Sotka kauplust. Mõlemal ketil on lisaks oma e-pood. Ettevõte on tegutsenud Eesti turul 17 aastat.

Indoor Group kontserni käive oli  2011. aastal 177 miljonit eurot. Indoor Group annab tööd 725 inimesele. Indoor Group kuulub Kesko kontserni.

Rocca al Mare Kaubanduskeskus avas uksed 1998. aastal ning 2005. aastal omandas keskuse kinnisvarainvesteerimisfirma Citycon OYJ.

Rocca al Mare keskust laiendati 2009. aastal, mille tulemusena suurenes keskuse pindala 53 000 ruutmeetrini, millel tegutseb 165 rentnikku.

Citycon OYJ on jaekaubanduspindade haldamisele ja arendamisele spetsialiseerunud ettevõte, mis omab tugevat turupositsiooni Soomes, Rootsis ja Baltimaades. Citycon omab ja opereerib kokku 36 kaubanduskeskust ning 45 muud jaekaubanduskinnisvara Soomes, Rootsis, Taanis ja Balti riikides.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara