Säästukaardi boonussüsteem muutub tarbijale soodsamaks

ETK kauplustes kehtiva Säästukaardi boonusprogrammi arvestus muutub alates 1.märtsist tarbijale soodsamaks ja läbipaistvamaks.

„Eesti ühe suurema lojaalsusprogrammiga liitunud klientide võit on nüüdsest tunduvalt suurem – kui varem hakkas kliendi kontole boonusraha kogunema alles siis, kui ta kuu ostusumma ületas 80 eurot, siis nüüdsest anname preemiapunkte juba alates esimesest ostust,“ selgitas ETK juhatuse esimees Jaanus Vihand.

„Uus boonussüsteem on neljaastmeline, eelistades lojaalsemaid kliente – põhimõtteks on, et mida lojaalsem klient, seda suuremad boonused.“ Kõige rohkem on võimalik võita Säästukaart Plussiga, kuna selle kaardiga makstes koguneb boonuspunkte 10% rohkem kui tavalise Säästukaardiga.

Alates 1.märtsist kehtib punktide eurodeks arvutamisel uus ja lihtsam kurss, kus 1000 punkti = 1€. ETK juhi sõnul ei ole klientidel põhjust enne boonusprogrammi muudatust kogutud boonusraha pärast muretseda, sest kogutud boonus arvutatakse uue süsteemi alusel ümber.

Näiteks kui kliendi boonuspunktide jääk oli 28.veebruaril vana süsteemi järgi 770 punkti ehk 1 euro, siis üleminekul uuele boonusprogrammile arvestati need punktid ümber uue kursi järgi, mille kohaselt on uus boonuspunktide jääk 1000 punkti, mis on aga rahas endiselt 1 euro.

Säästukaardi boonuspunktide arvestus on kuupõhine. Kogunenud boonuspunkte saab kasutada ostude eest tasumiseks vajadusel kogu ostusumma ulatuses.

Boonuspunktid kehtivad jooksvalt 12 kuud.

Eelmisel aastal kogusid ETK Säästukaardi ja Säästukaart Plussi omanikud preemiaraha kokku enam kui 3 miljoni euro ulatuses. Kasutama jätsid kliendid boonusraha enam kui 71 000 euro ulatuses, selle annetavad tarbijate ühistud heategevuseks.

Eesti kapitalil põhinev Eesti Tarbijateühistute Keskühistu asutati 1917. aastal. ETK Gruppi kuulub 19 tarbijate ühistut üle Eesti, kes opereerivad kauplusi Maksimarketi, Konsumi, A ja O ning E-Ehituskeskuse ja Tööriistamarketi märkide all.

Kokku on ETK Grupis üle 360 kaupluse ja ligi 4500 töötajat.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara