Jungent sai Shell määrdeainete parima distribuutori tiitli

Jungentile anti üle Shell'i poolt väärikas tiitel 2012. a. tehtud töö eest - Euroopa-Aafrika tsooni parim makrodistribuutor "Best MD 2012".

Autasutseremoonia leidis aset Shell Makrodistribuutorite konventsioonil Amsterdamis 26. veebruaril 2012. Autasu võttis vastu Jungent Grupi juhatuse liige Meelis Saaresalu.

Jungent valiti parimaks umbes 20. firma seas, kes kõik esindavad Shell määrdeaineid oma riigis või riikides Euroopa-Aafrika tsoonis. Jungent edestas muuhulgas selliseid riike nagu Šveits, Austria, Balkanimaad, Skandinaavia riigid jpt.

Valiku kriteeriumite hulgas oli nii üldine müügimaht kui ka sünteetiliste õlide müügi kasv 2012. aastal.

Jungent Grupp esindab Shell määrdeaineid 3. Balti riigis ning annab tööd ca 15 Shell määrdeainetele keskendunud spetsialistile. Jungent müüb aastas ca 6 miljonit liitrit Shell määrdeaineid Baltikumis ning tegu on suuruselt 2. tarnijaga Jungenti jaoks.

Autasu - Ferrari tehasekülastus ja Monza Grand Prix - saadakse kätte sügisel 2013. aastal. Saavutus on erakordne ka selle poolest, et tiitel saadi teist aastat järjest.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara