Kaubamaja aktsionäridele taas korralik dividend

Tallinna Kaubamaja ASi nõukogu kiitis tänasel koosolekul heaks 2012. majandusaasta aruande ning kasumi jaotamise ettepaneku.

Nõukogu otsustas juhatuse ettevalmistatud aruanded ja ettepaneku kasumi jaotamise kohta saata kinnitamiseks aktsionäride korralisele üldkoosolekule juhatuse esitatud kujul, teatas ettevõte börsile.

See tähendab, et Kaubamaja teeb aktsionäridele ettepaneku maksta dividendi taas 0,35 eurot aktsia kohta, mis on 14,26 miljonit eurot.

Dividendi peavad aktsionärid kinnitama 28. märtsi üldkoosolekul ning aktsionäride nimekiri, kel õigus saada dividendi, fikseeritakse 14. aprilli keskööl. Dividend makstakse aktsionäridele välja 15. aprillil ülekandega aktsionäri pangaarvele.

Tallinna Kaubamaja 2012. majandusaasta konsolideeritud auditeeritud müügitulu oli 467,8 miljonit eurot. Kontserni 2011. aasta müügitulu oli 436,0 miljonit eurot, mis tähendab 7,3 protsendilist müügitulu kasvu.

Kontserni 2012. majandusaasta konsolideeritud auditeeritud puhaskasum oli 20,9 miljonit eurot. Eelmise aasta võrreldava perioodi puhaskasum oli 21,5 miljonit eurot.

Osale arutelus

  • Rainer Saad

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara