Koduekstra ostab Novaluxi

Koduekstra teatas Konkurentsiametile, et ostis aktsiaselts Novaluxi.

Kodukaupu müüvad kaubandusketid Koduekstra OÜ ja Novalux AS allkirjastasid 4. märtsil ostumüügilepingu, mille alusel Koduekstra OÜ omandab kõik üheksa Novaluxi kauplust.

Tehingu lõplikuks jõustumiseks peab Konkurentsiamet andma omapoolse loa.

„Koduekstrale on see suurepärane võimalus kasvada ning laiendada oma kauplustevõrku. Esialgu jätkame nii Koduekstra kui ka Novaluxi kaubamärgiga“ ütles Koduekstra nõukogu esimees Mart Relve.

Koduekstra OÜ on alates 1998. aastast tegutsev Eesti suurim kodu- ja majapidamiskaupu müüv jaekett. 2011. aasta käive oli 7 919 tuhat eurot ning kahjum 7 389 eurot.

Koduekstra 21 kauplust paiknevad üle Eesti ning kaubavalikus on enam kui 25 000 erinevat toodet. Ettevõte kuulub Soome ja Eesti kapitalile.

Novalux AS on Novest Holding AS tütarettevõte, mis omakorda kuulub Hollandi kapitalile.

Novalux AS 2011. aasta müügitulu oli 4 598 tuhat eurot ning aasta lõpetas 161 039 eurose kahjumiga.

 

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara