BMW sõlmis Eesti firmaga lepingu 

BMW sõlmis koostöölepingu Eesti tehnoloogiaarendusfirmaga NOW! Innovations, mis pakub ülemaailmset mobiilimaksete ja arvelduste lahendust.

Tänu lepingule muutus BMW tehnoloogiaarendusfirma strateegiliseks partneriks. „Nutitelefonide, rakenduste ja platvormide ajastul oleme lummatud võimalusest parandada kõikide autojuhtide igapäevaelu,“ kommenteeris NOW! Innovations juht Üllar Jaaksoo.

NOW! makseteenus aitab BMW ParkNow programmi kasutavatel autoomanikel tulevikus kiiresti makseid sooritada. ParkNow on elektrooniline mobiilse parkimise teenus, mis võimaldab kasutajatel reserveerida ja maksta parkimiskoha eest ette. Jaaksoo sõnul on neil tänu BMW-le neil suurem võimalus üleminna analoogse parkimisest digitaalse parkimise peale.

NOW! Innovationsi nõukogu esimees Heidi Kakko usub, et koostöö BMWga on täiesti ettevõttele uus perspektiiv. „See aitab veel kiiremini ja veelgi ambitsioonikamalt rahvusvahelistel turgudel kasvada,“ lausus Kakko.

Kakko ootab põnevusega, et saaks tulevikus näha veel teisi Eesti IT-frimasid, kes ühinevad ülemaailmse mobiilmakseturuga, nagu on seda teinud Erply ja Fortumo.

Hea teada:

NOW! mobiilimaksed ja arvelduslahendused töötavad kolmel kontinendil ja kaheksas riigis. Ettevõte on välja töötanud paindliku ning lihtsa arvete tasumisega parkimisteenuse.

Mis on ParkNow?

ParkNow on elektrooniline mobiilse parkimise teenus, mis võimaldab kasutajatel broneerida endale sobiv parkimiskoht ja ühtlasi ka tasuda koha eest. Programm otsib võimalikult odava parkimiskoha, võttes arvesse juhi eelistusi. Programm on saadaval iPhone'ile ja Android nutitelefonile. Praegu on teenust võimalik kasutada San Franciscos.

Osale arutelus

  • Alyona Stadnik

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara