Peetri alevikus alustati kaubanduskeskuse rajamist

Selver sõlmis lepingu Merko Ehitus Eestiga rajamaks Tallinna ja Rae valla piiril asuvasse Peetri alevikku 6500-ruutmeetrise keskuse, kuhu luuakse vähemalt 100 uut töökohta.

„Pärast pikki läbirääkimisi kõigi osapooltega on nüüdseks detailplaneering kinnitatud, lepingud ehitaja ning taristu rajajatega allkirjastatud ning lähipäevil võib märgata meie krundil juba ehitustegevust,“ räägib Selveri tegevjuht Andres Heinver.

Novembris avatava Peetri aleviku Selveri kogupinnaks on ligi 6500 ruutmeetrit, millest 3000 ruutmeetrit võtab enda alla müügisaal.

Selveris saab tööd ligi 70 inimest, neile lisanduvad töökohad üürnike juures.Keskuse juurde tuleb üle 350 parkimiskoha.

Lisaks toidupoele on rajatavas Selveris üle 1000 ruutmeetri pinda allüürnikele. Keskuses leiavad koha apteek, toidukoht ning erinevad kauplused ja teenusepakkujad.

„Oleme juba alustanud läbirääkimisi ning kõigil huvilistel on just praegu õige aeg meiega ühendust võtta,“ rääkis Andres Heinver. „Mõned eelkokkulepped on juba sõlmitud, aga vaba pinda veel jagub,“ lisas ta.

Seoses uue kaubanduskeskuse rajamisega tekib Peetri alevikku uus tänav nimega Veesaare tee, rekonstrueeritakse Mõigu tee Tartu maanteest Küti teeni, valmib uus kergliiklustee ning saab uue katte Aruheina tee.

Kõigi taristuga seotud tööde elluviijaks on aktsiaselts Tallinna Teed ning ehituse lõpptähtajaks on septembri keskpaik. Detailplaneeringu kohaselt on võimalik rajada Tartu maantee äärde veel ärihoone pindalaga kuni 7000 ruutmeetrit, kaks automüügisalongi ja üks büroohoone.

Kinnistud kuuluvad aktsiaseltsile Tallinna Kaubamaja Kinnisvara.

Selveri ketti kuulub 38 super- ja hüpermarketit, 1 kodupood ning 2 gurmeekauplust. Tänavu avatakse veel kauplused Tartus, Viljandis ning Peetri külas. Selveri kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Selver annab tööd 2300 inimesele.

2012. aasta müügitulu oli 329,9 miljonit eurot ning kliendid tegid aasta jooksul 32,7 miljonit ostu.

 

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara