Sportlandi International Groupi käive oli 61 mln eurot

Sportland International Group (SIG) konsolideeritud müügikäive kasvas 2012. aastal 14 protsendi võrra, moodustades 61 miljonit eurot. Ettevõtte oli mullu kasumis.

Sportlandi müük Eestis kasvas 2012. aastal 20 protsendi võrra, moodustades 25 miljonit eurot, teatas ettevõte.

2011. aastal teenis ettevõte 52,7 mln eurose käibe juures 53 000 eurot kahjumit. Kasumit teenis Sportland viimati 2005. aastal.

SIG juhatuse liige Anti Kalle ütles, et ettevõtte brändikorvi on lisandunud viimasel paaril aastal oluliselt uusi kaubamärke, mis on aidanud võita uusi kliente.

Kokku külastas möödunud aastal Sportlandi poode 16 miljonit inimest, kes sooritasid 1,5 miljonit ostu.

SIG juhatuse liige Are Altraja sõnul avati või renoveeriti kõigis kolme riigis Sportlandi esinduskauplused. “Usume, et Viru poe kontseptsiooniga oleme loonud spordi ja vabaaja kaupade pakkumise osas uue kvaliteedi taseme kogu turu jaoks.”

Altraja sõnul oli suurepärane koostöö ka Linstow grupiga Alfa keskuses Riias, kus augustis avati ligi 1700 m2 kauplus läbi kahe korruse. Leedus renoveeriti sügisel Vilnius Akropolise pood.

Sportland International Group annab Eestis, Lätis ja Leedus tööd ligi 1000 inimesele.

Sportlandi Grupil on Eestis, Lätis ja Leedus 80 kauplust kokku ligi 40 000 ruutmeetril.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara