Tartus Anne tänavale planeeritakse kaubanduskeskust

Tartu linnavalitsus teatas, et nad võtsid vastu Anne tn kruntide ja lähiala detailplaneeringu ning suunasid selle korduvale avalikule väljapanekule.

Detailplaneering Anne tänavale uue kaubanduskeskuse rajamiseks algatati juba 2008. aastal. Käesolevaks ajaks on planeeringust huvitatud isik, Kinnisvaravalduse AS, esitanud linnavalitsusele korrigeeritud detailplaneeringu.

Eraldi krunt moodustatakse kavandatava kaubanduskeskuse ning tankla juurde ja nähakse ette tänavamaa laiendamise võimalus.

Ehitusõigus on määratud Anne tn 48 krundile ühe hoone ehitamiseks, suurim lubatud ehitusalune pindala 4500 m.

Uusehitisele parima arhitektuurse lahenduse leidmiseks tuleb korraldada arhitektuurikonkurss.

Planeeringualal on kavandatud 60 parkimiskohta kohalike elanike parkimisvajaduste rahuldamiseks (tasuta ööpäevaringne parkimisala). Kokku on planeeritud Anne tn 46 ja Anne tn 48 kruntidele 158 parkimiskohta.

Tartu linnavalitsus korraldab uue detailplaneeringu avaliku väljapaneku, kuna viimasest avalikust väljapanekust on möödas üle kahe aasta ning planeeringu lahendus on varemesitatuga mõnevõrra muutunud.

Antud krundile plaanitakse ehitada Rimi supermarket ning sinna planeeritakse ka mõningad väiksemad rendipinnad. Rimi Food Eesti kommunikatsioonijuhi Katrin Batsi sõnul loodavad nad antud kaubanduskeskuse avada 2014. aastal.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik!

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara