Tartus Anne tänavale planeeritakse kaubanduskeskust

Tartu linnavalitsus teatas, et nad võtsid vastu Anne tn kruntide ja lähiala detailplaneeringu ning suunasid selle korduvale avalikule väljapanekule.

Detailplaneering Anne tänavale uue kaubanduskeskuse rajamiseks algatati juba 2008. aastal. Käesolevaks ajaks on planeeringust huvitatud isik, Kinnisvaravalduse AS, esitanud linnavalitsusele korrigeeritud detailplaneeringu.

Eraldi krunt moodustatakse kavandatava kaubanduskeskuse ning tankla juurde ja nähakse ette tänavamaa laiendamise võimalus.

Ehitusõigus on määratud Anne tn 48 krundile ühe hoone ehitamiseks, suurim lubatud ehitusalune pindala 4500 m.

Uusehitisele parima arhitektuurse lahenduse leidmiseks tuleb korraldada arhitektuurikonkurss.

Planeeringualal on kavandatud 60 parkimiskohta kohalike elanike parkimisvajaduste rahuldamiseks (tasuta ööpäevaringne parkimisala). Kokku on planeeritud Anne tn 46 ja Anne tn 48 kruntidele 158 parkimiskohta.

Tartu linnavalitsus korraldab uue detailplaneeringu avaliku väljapaneku, kuna viimasest avalikust väljapanekust on möödas üle kahe aasta ning planeeringu lahendus on varemesitatuga mõnevõrra muutunud.

Antud krundile plaanitakse ehitada Rimi supermarket ning sinna planeeritakse ka mõningad väiksemad rendipinnad. Rimi Food Eesti kommunikatsioonijuhi Katrin Batsi sõnul loodavad nad antud kaubanduskeskuse avada 2014. aastal.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara