Küsitlus: Kas kauba tellimine on ajaraiskamine?

Tallinna Tehnikaülikooli lõputöö raames analüüsitakse VMI (kaubavarude täiendamine tarnija poolt) kui üht võimalikku kaupluse varustamise strateegiat Eestis.

Küsimustik koosneb 15-st küsimusest ning neile vastamine võtab hinnanguliselt 10-15 minutit aega. Vastused on konfidentsiaalsed ning andmeid kasutatakse konsolideerituna lõputöö uurimuse tulemustes.

Kõigi kuni 31.03.2013 vastanute vahel läheb loosimisele kolm osaluspääset 11. aprillil toimuvale e-arvete seminarile “Kas E-arvete süsteemile üleminek on vaid ajaküsimus?”

Kõik soovijad saavad lugeda valminud lõputööd, mis kirjeldab VMI strateegia eeliseid ja miinuseid jaekauplustele, kaardistab tänase olukorra Eestis ning pakub välja lahendused edasiminekuks.

Küsitlus asub SIIN.

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara