Narva Astri Keskuse III järku hakkab ehitama Nordecon

Nordecon AS ja AS ASTRI-NARVA sõlmisid esmaspäeval ehituslepingu Narva ASTRI Keskuse III järgu ehitamiseks. Ehituslepingu maksumuseks on üle 15 miljoni euro.

„Täna sõlmitud ehitusleping kinnitab, et Narva suurim meelelahutus- ja kaubanduskeskus ASTRI Keskus on saab olema veelgi suurem. Piirilinna on juurde lisandumas märkimisväärses koguses kaasaegset kaubandus ja meelelahutuspinda, mis  peaks rõõmu tegema nii kohalikele elanikele kui ka Venemaalt pärit arvukatele turistidele,“ lausus Nordecon ASi juhatuse liige Avo Ambur.

Amburi sõnul on ASTRI Keskus Nordeconi jaoks  tuttav koht, sest ka kaubanduskeskuse eelmist etappi ehitas samuti Nordeconi kontserni kuuluv ettevõte. „Hea meel on tõdeda, et seegi kord osutus meie pakkumine tellija jaoks sobivaimaks," ütles Ambur

Ehitustööde käigus lammutatakse Narvas Tallinna mnt 41 asuva olemasoleva kaubanduskeskuse ühekordne hooneosa ja rajatakse asemele uus kolmekorruseline hoone, mis sisaldab ligikaudu 19 000 ruutmeetrit uut kaubanduspinda koos toitlustuskohtade ja meelalahutusvõimalustega. 

Samuti ehitatakse välja parkimismaja koos avatud parklaga pea 400-le autole ja korrastatakse ümbritsevad tänavad. Keskuse kogupind koos parkimismajaga suureneb 38 000 m2-ni.

ASTRI Keskusest saab sellega Ida-Virumaa suurim kaubandus- ja meelelahutuskeskus.

Kaubanduskeskuse juurdeehituse koguinvesteeringu maksumuseks on ligi 20 miljonit eurot.

Ehitustööd algavad aprillis 2013 ja keskuse laiendus on kavas avada suvel 2014.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara