Rimi annab jalgpallilaagri lastele välja stipendiumid   

Rimi ja Eesti Jalgpalli Liit sõlmisid viieks aastaks koostöölepingu, mille järgi toetab Rimi suvel toimuvaid laste suvelaagreid ning annab noortele jalgpalliga tegelemiseks välja stipendiume.   

„Rimi on laste jalgpalliharrastust toetanud juba kolm aastat varustades suvelaagreid puuviljadega, mis tagavad lastele tervislikud vahepalad laagri jooksul. Nüüd veelgi toekama viieaastase koostöölepingu sõlmimine on selle igati loogiline jätk,“ kommenteeris Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.

Lepingu järgi paneb Rimi oma õla alla selleaastaste suviste laste jalgpallilaagritele korraldamisele, kus eelmisel hooajal osales enam kui 1200 last ning annab noortele harrastajatele välja ka stipendiumid.

Rimi Eesti juhi Anders Lorentzsoni sõnul on sport ja tervislikud eluviisid jaeketi jaoks tähtsad väärtused. tema sõnul on jaeketi ülesanne tutvustada tarbijatele tervislikke valikuid nii kaupluses kui ka väljaspool seda.

„Stipendiumi saanud noorte eest tasub terve järgmise hooaja vältel jalkatrenni eest Rimi," kinnitas Lorentzon.

Suvel välja antavatele Rimi stipendiumitele saavad kandideerida lapsed, kes osalevad selle aasta juulis ja augustis suvelaaagrites üle Eesti ning oma stipendiumisoovist teada annavad. Stipendiumisaajad selguvad vastavalt laagri lõpus juunis ning augustis.

Eesti Jalgpalli Liit on suurt populaarsust kogunud suvelaagreid korraldanud alates 2008. aastast.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara