Euronicsi teenindajad on tunnustatud rohkete eelteadmistega

Elektroonikamüügi valdkond eeldab klienditeenindajatelt rohkem eelteadmisi, keerukate toodete tundmisi ja uute trendidega kursis olemist kommenteerib Sandman Grupi AS turundusjuht Kaili Nikkinen.

„Kõik teenindajad, kes teevad toote tundmaõppimiseks suure eeltöö ära on kogemustega ja motiveeritud olema pikaajalised ja lojaalsed töötajad,“ sõnas Nikkinen.

Nikkineni sõnul väärtustab ja kiidab Euronicsi juhtkond häid töötajaid müügitulemuste parendamise ja klientide teenindamise eest. Samuti kasutavad nad Kiida Teenindajat kampaania tulemusi ettevõtte iga-aastase Parima Meeskonna ja Parima Kaupluse valikul.

„TOP 10 saanud kaupluste puhul saab välja tuua seda, et selles piirkonnas on aktiivsed ning toredad püsikliendid, kes ei pea paljuks enda häid kogemusi jagama,“ kommenteeris Nikkinen.

Eile avaldatud Hea teeninduse kuu enim kiidetud ettevõtete TOP 10, kus Euronics sai viienda ja kuuenda koha.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara