Parima teenindusega kauplus on Maximale uhkuseks

Hea teeninduse kuu raames enim kiidetud Maxima XX kauplus on olnud juba viis aastat ettevõttele uhkuseks.

Lehtmäe sõnul andsid nad eelmisel aastal 100 hulka pääsenud kauplustele võimaluse kollektiiviga midagi ühiselt ette võtta. „Üks kauplus korraldas kollektiiviga reisi Soome ja teise kaupluse personal külastas kontserti,“ tõi Lehmäe näite preemiast.

„Kindlasti kommunikeerime ettevõtte sees Hea Teeninduse kuu kampaania resultaate, täname tunnustuse saanud kauplusi ja toome neid teistele eeskujuks,“ sõnas Lehtmäe. Lisades, et kaupluse edukus sünnib koostöös ja ühtsustundest. „Hea teeninduse aluseks on kokkuhoidev kollektiiv, hea sisekliima ja rahulolevad kliendid,“ kinnistas Lehtmäe.

Maxima osaleb Hea teeninduse kuu kampaanias juba teist aastat.

Eile avaldatud Hea teeninduse kuu enim kiidetud ettevõtete TOP 10, kus Maxima sai esimese koha ja 8 koha.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara