Viru Keskuse käive kasvas I kvartalis veidi

Viru Keskuse kaupluste esimese kvartali käive oli tänavu 28,5 miljonit eurot,  mis võrreldes eelmise aasta esimese veerandiga kasvas 3,6 protsenti.

Viru Keskuse külastajate arv on hoogsalt suurenenud - esimeses kvartalis külastas keskust üle 3,4 miljoni inimese, mis on 27,6 protsenti rohkem kui möödunud aasta samal perioodil.

“Esimese kvartali tulemusi võib tänases majanduskeskkonnas pidada heaks ja ootuspäraseks,” ütleb Viru Keskuse juhatuse liige Ants Vasar. “Muuhulgas selgitab külastajate arvu hüppelist kasvu keskuse loendursüsteemi väljavahetamine uue, kaasaegse ja täpsema vastu.”

Vasara hinnangul pole lähiajal oodata suuri muudatusi nii jaekaubanduse arengutes kui ka tarbija käitumises: “Tarbijad on jätkuvalt kaalutlevad ja ratsionaalsed, mistõttu lähikuudel säilib tagasihoidlik ostuaktiivsus. Suhteliselt madal tööpuudus ja reaalpalga suurenemine toetavad samas jaekaubanduse müügitulu kasvu, mis aasta teises kvartalis jääb eeldatavasti 5 protsendi lähedale.”

Viru Keskuse ostude arv jäi 2013. aasta esimeses kvartalis eelmise aastaga kõrvutades samale tasemele, kuid keskmine ostusumma suurenes aastaga 8,1 protsenti.

Viru Keskuses sooritati aasta esimeses kvartalis 2,1 miljonit ostu ning keskmine ostusumma oli 13,4 eurot.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara