Jaekaupmehed kohtuvad taas hulgikaupmeestega

8. mail toimub seminar „Kuidas saada uus toode jaeketti?“, kuhu on registreeritud juba üle 90 osaleja. Osalejatele soovivad teada saada, kuidas jaeketid otsustavad.

Äripäeva kaubanduseteemaveebi www.kaubandus.ee ja müügiveebi www.bestsales.ee poolt korraldataval seminaril esinevad Rimi, Maxima, Prisma Peremarket, ETK, Selver ning tootjate poole pealt Saku õlletehas ja hulgikaupmeeste eest astub üles Jungent Estonia.

Balti Veski tegevjuht Ergo Neeme osaleb seminaril üleüldise info saamise eesmärgil. „Huvitav on kuulata, mida jaeketid räägivad ja mis suunas plaanivad nad liikuda,“ kommenteeris Neeme.

Kafo jaemüügijuht Kersti Lukkats ütles, et osaleb antud seminaril kuna tema on vastutav jaekettidega suhtlemise eest ja tegeleb kaupade maaletoomisega. „Seminarilt ootan, et jaeketid annaksid täpse ülevaate, et mille järgi nad leiavad uutele toodetele ruumi kaupluste riiulis,“ ütles Lukkats. Samuti viskas õhku küsimuse, mille alusel teeb jaekett toodetele analüüsi ja kuidas nad analüüsivad kauba kategooriate kasumlikkust või kas üldse analüüsivad. „Ootan värskemat põhjalikku tagasisidet, millised on trendid ja jaekettide ootused,“ sõnas Lukkats.

Flora Kaubanduse juhataja Enn Kauts soovib teada saada, mis poliitikat hulgikaupmehed ajavad ning mida nad mõtlevad.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara