Prisma Peremarket rajab kesklinna kahe korruselise kaupluse

Prisma Peremarket on sõlminud lepingu uue kahe korruselise kaupluse rajamiseks Tallinna kesklinna, mis plaanitakse avada 2016. aasta esimeses pooles. 

„Tegemist saab olema kauplusega, mis pakub tugevat hinnakonkurentsi nii kesklinna toidupoodidele kui ka Kaubamajale, läbi laia kaubavaliku ja märkimisväärselt soodsama hinnataseme,“ sõnas Prisma Peremarketi tegevdirektor Janne Lihavainen.

Avatava kaupluse üldpinnaks on planeeritud 16 000 m² ning kauplus tuleb läbi kahe korruse ja lisaks rajatakse hoonesse ka bussiterminal.

Kaupluse esialgne avamisaeg on planeeritud 2016. aasta esimesse poolde.

Prisma Peremarket on Eesti ainus suur jaekett, kes pole oma tegevuse ajal maksnud dividende Eestist väljapoole, vaid investeerinud varasemate aastate kasumi oma tegevuse arendamisse Eestis. 

Prisma on Põhjamaade juurtega SOK-le kuuluv kaubanduskett, mis tegutseb Soome, Eesti, Läti. Leedu ja Venemaa turgudel. Prisma Peremarket annab Eestis tööd enam kui 1200le inimesele.

Eestis tegutsevad SOK tütarettevõtetena AS Prisma Peremarket ja AS Sokotel, mis tegutseb Sokos Hotel Viru kaubamärgi all.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara