Viru Keskus tühjendati õppusel 10 minutiga

Täna kell 9.17 algas Tallinnas Viru Keskuses kriisiõppus, mille käigus evakueeriti keskuses ja bussiterminalis viibinud inimesed.

Viru Keskuse juhatuse liikme Ants Vasara sõnul võis ühtekokku 22 minutit kestnud õppuse õnnestunuks lugeda. "Keskusest suudeti inimesed välja suunata kümne minutiga. Seejärel kontrolliti maja üle ning kuulutati ohuolukord lõppenuks," kirjeldas ta koos Põhja-Eesti päästekeskusega korraldatud õppust.

"Ohuolukorra simulatsioon on ainus viis veenduda, et keskuse ja bussiterminali teenindajad on võimalikeks kriisiolukordadeks parimal viisil valmistunud. Mida kiiremini ja efektiivsemalt suudavad töötajad külastajaid abistada, seda kindlamalt suudame reaalse ohu korral korvamatud kahjud ära hoida," lisas Vasar.

Viru Keskuse teatel korraldavad nad töötajaile vähemalt kord aastas kriisiolukorras tegutsemise koolitusi ja õppusi, kus pööratakse erilist tähelepanu külastajate ohutule ja sujuvale evakueerimisele. Eesmärk on harjutada ja tagada kriisiolukordadeks koostatud tegevuskavade sujuv toimimine.

Tallinna südalinnas asuvas Viru Keskuses on üle saja kaupluse ja teeninduskoha.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara