Ostujuhi ja tegevjuhi palgavahe võib olla minimaalne

CV keskuse palgapäringu tulemuste kohaselt võib olla ostujuhi kõrgem brutotasu 2700 eurot ning tegevjuhi oma 3000 eurot.

CV keskuses tööportaal pakub teenust, kus saab teha palgapäringut erinevate  töökategooriate, ametinimetuste, asukoha, hariduse, vanuse ja soo lõikes.

CV Keskuse turundusjuhi Laura Tammeoru sõnul on palgapäringu järgi klienditeenindaja keskmine brutopalk 594 eurot, ostujuhi keskmine brutopalk on 1161. Kõrgeim brutopalk ostujuhile on 2700 eurot ning müügijuhi keskmine brutopalk on 1104, kõrgeim 2500 eurot.

"Kaubanduse kategooriat meil CV Keskuse portaalis ei ole, seetõttu on väga raske välja tuua ka kaubandusettevõtte tegevjuhi palka," ütles Tammeorg. Lisades, et kui vaadata lihtsalt tegevjuhi ametikohta, siis päringu järgi tuleb keskmiseks brutopalgaks 1368 eurot ning kõrgemaks 3000 eurot.

CV Keskuse avaldas täna uuringu, kus uuris, miks ettevõtted enda töökuulutustes ei näita ametikohale pakutavat palka.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara