Pärnu Keskuse laiendus on alanud

Ehitustrust LE OÜ asub laiendama Pärnu keskust, mille juurdeehitusele kulub rohkem kui 6 miljonit eurot. Keskuse juurdeehitus algas märtsis ning peaks valmis saama järgmise aasta maiks.

Pärnu Keskuse juurdeehitusega on plaanitud Laiale tänavale Pärnu Keskuse meelelahutus- ja kaubandushoone, kuhu tuleb ka kobarkino. Lisaks plaanitakse korda teha Laia tänava äärne kompleksi front. Arendus muudab atraktiivseks jalakäijate liikluse Pühavaimu tänava sihis.

Kaubanduspind suureneb praegusel 6000 ruutmeetrilt 15 000 ruutmeetrini.

Port Arturi üks omanikest Kaido Kruusoja sõnul kaubanduskeskused üritavad ikka ennast atratiivsemaks muuta, mida ei saa ette heita. "Loomulikult on kaubanduskeskustel omavahel konkurents, mõnikord pannakse vastamisi ninad, mõnikord seljad," ütles Kruusoja. Lisades, et Pärnu Keskusega jagavad nad omavahel rentnikke, aga samas konkureerivad nad koos mõne teise linnaosa vastu.

Kas Pärnus on ruumi uutele kaubanduskeskustele? "Inimesed peavad ikka kuskil käima ja iga ettevõttel on lootus, et tema kaupa ostetakse," kommenteeris Kruusoja. Tema hinnangul mahuks Pärnu linna veel kaubanduskeskusi ja Kruusoja kinnitusel on midagi ka tulemas. "See tähendab, et teised kaupmehed peavad hakkama jagama.

Kruusoja rääkis, et Pärnu linnaelanike arv ei ole väga suur, aga värskete statistikaameti andmete järgi on inimeste sissetulek kasvanud masu-eelsele tasemele. "Ma ei ole pessimistlik, praegu on rahulikum jagamise periood ning ka ehituse poolelt soodne aeg," kinnitas Kruusoja.

Loe reedest Äripäevast, mis oli Ehitustrust LE eeliseks Pärnu Keskuse hanke võidul ja miks on jetkel ehitamine veninud.

 

Osale arutelus

  • Alyona Stadnik

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara