Stockmann tähistab täna 20. sünnipäeva

Täna 20 aastat tagasi avas Stockmann enda kaupluse Eestis, pakkudes tolajal seninägemata teenindust, mis erines totaalselt nõukogudeaegsest reaalsusest.

Esimene Stockmanni kauplus avati Viru hotelli pinnal ja enne avamist oli ukse taga pikk järjekord, kuna müügile tulid Eesti kaubanduses seninägematud kaubad: moekad rõivad ja elektroonika.

Klientide usaldus, huvi ja soe vastuvõtt andis julgust kasvada. Liivalaia tänavale ehitati uus kaubamaja ja esimesed Hullud Päevad peeti 16 aastat tagasi juba Stockmanni praeguses asukohas.

“Algusaastatel oli meeletu tung tööle,” meenutab Stockmann Eesti turundusjuht Erica Järv, kes on ettevõttes töötanud avamisest alates. Esimesel aastal värvati tööle 40 inimest, kellest tänini on ametis 7. Stockmannis on töötanud mitmed Eestis tuntuks saanud inimesed – teletöötajad, kolumnistid, treenerid.

Täna töötab Stockmanni kaubamajas ligi 450 inimest,seega 10 korda rohkem kui alguspäevil.

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara