ETK: telereklaam on põrgulikult kallis

Telereklaami ostmine on põrgulikult kallis, ütles ETK turundusdirektor Andres Lember Best Practice'i seminaril.

Võrreldes teiste jaekettidega on ETK kulutused Lemberi sõnul raadioreklaamile tunduvalt suuremad. "Ma tean, et see võib olla vanamoeline või vastuvoolu ujumine. Aga kindlasti ei ole see läbi mõtlemata," sõnas Lember. "Me ei taha parandada töötavat asja."

Tõestuseks sellele, et strateegia töötab, on Lemberi sõnul turuliidri staatus jaekettide hulgas. "Samal ajal hõivame jaekettide pingereas meediakulutuste osas tagasihoidliku neljanda koha," kinnitas Lember. "Toimetame väga efektiivselt."

Raadioreklaamil on selles Lemberi sõnul kindel roll. "Meie jaoks on oluline kuluefektiivsus – võrreldes teiste meediumitega on võimalik raadioreklaami sagedust kõige odavamalt osta. Ja selles pole midagi piinlikku, et tahame rahaga säästlikult ringi käia," sõnas Lember. "Tele on põrgulikult kallis."

Lember tõi raadio efektiivsuse kohta ka näite: "ühe müügitegevuse toetuseks oli vaid raadio ja ei midagi muud. Lihavõttepühade ajal toodi eelmise aasta munadekriisi ennetamiseks poodi hulgaliselt mune. Kui munad kätte saadi, siis lasid jaeketid hindu üksteise võidu alla, munademäed ei kahanenud. ETK pidi võtma ette kiire viisi, kuidas seda vähendada. Selleks oli raadio. Kaks päeva meediatuge ja munad müüdi ära".

Best Practice'i seminaril "Kuidas raadioreklaami abil rohkem müüa?" rääkisid ettevõtted  raadioreklaami parimatest praktikatest.

Osale arutelus

  • Laura Mallene

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara