Baltika müük jäi Aprangale alla

Baltika müügitulu kasvas juunis 5 protsenti, kuid see on ligi kaks korda vähem kui Leedu rõivaste jaemüüja Aprangal. 

Apranga juuni müügitulu oli 12,4 miljonit eurot, mis on 9,4% rohkem kui eelmisel aastal. Baltika juuni müügitulu ulatus 4,64 miljoni euroni, mis on 5% rohkem kui eelmise aasta juunis. Baltika juuni jaemüük ulatus 4,5 miljoni euroni, mis on 6% enam kui eelmise aasta samal perioodil.

Baltika kolme Balti riigi jaekäive kasvas eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 8%, sealhulgas Eestis 15%, Lätis 3% ja Leedus 2%. Venemaal suurenes müük 11% ning Ukrainas vähenes 14%.

Hulgi- ja e-poe müük suurenes eelmise aasta juuniga võrreldes 31%.

Baltikal oli juuni lõpu seisuga 115 kauplust müügipinnaga 22 575 m², kuu keskmine müügipind suurenes 6% võrreldes eelmise aasta sama perioodiga.

6 kuu kokkuvõttes ulatusid müügitulud 27,4 miljoni euroni, kasvades eelmise aastaga võrreldes 6%, sealhulgas jaemüük oli kokku 25,87 miljonit eurot (+8%) ja hulgi- ja e-poe müük 1,5 miljonit eurot (+6%).

Apranga 6 kuu müügitulud ulatusid 46,6 miljoni euroni, mis on võrreldes eelmise aastaga 11,3 protsenti rohkem.

Osale arutelus

  • Rainer Saad

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara