Bauhof kasvatas Eestis käivet 

Bauhof Groupi 2012. aasta käive Eestis kasvas 10% ning aasta lõpetati 74,6 miljonilise müügituluga, kogu kontserni käive ulatus 97 miljoni euroni.

Kasumit teeniti sealjuures veidi üle miljoni euro. Tunamullu jäi Bauhof Group 3,5 miljoni euroga kahjumisse.

Aasta jooksul investeeris kontsern jooksvate investeeringutena põhivarasse kokku 767 000 eurot, millest enamuse moodustasid investeeringud Laagri ja Keila Bauhofi kaasajastamisse, teatas ettevõte.

Bauhofi juhatuse liikme Mart Vau sõnul tegeleti 2012. aasta jooksul aktiivselt ettevõtte efektiivsuse tõstmisega, sh suurendati oluliselt importi, kuna ettevõtte müügimahud annavad piisavad kogused, et tellida otse tehastest. „Lisaks avasime kahe kaupluse laiendused, viies seeläbi Laagri ja Keila Bauhofi kauplused meie kontseptsioonile vastavaks,“ märkis Vau. Ta lisas, et juba lähema aasta jooksul plaanib Bauhof avada ka mitu uut kauplust.

Bauhof Groupi 2012. aasta kogu kontserni, sh Leedu Bauhofi kauplused, käive oli 97 miljonit ning konsolideeritud ärikasum 1,24 miljonit eurot.      

 

 

Osale arutelus

  • aripaev .ee, Kristi Malmberg

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara