Eesti kaubanduskoda sõlmis sidemed Uurali ettevõtjatega

Eesti ja Uurali kaubandus-tööstuskojad sõlmisid täna koostöölepingu, et tugevdada majandus- ja kaubandussuhteid Sverdlovski regiooni ning Eesti vahel.

Eestist on Sverdlovski piirkonnaga koostööst huvitatud eelkõige mitmed logistika ja transiidiga tegelevad ettevõtted, aga ka metalli- ja masinatööstuse firmad.

Uurali delegatsiooni koosseisus on ka mitmete ettevõtete esindajad, kes on Eestis kolme päeva jooksul tutvunud siinse majanduse ja ettevõtluskeskkonnaga. Eile külastati Tallinna ja Muuga sadamat ning kohtuti Eesti firmadega.

Uurali kaubanduskoda tegutseb Venemaal Sverdlovski oblastis Jekaterinburgis, mis on elanike arvult Venemaa neljas linn. Piirkonnas leidub rikkalikult mitmesuguseid maavarasid (raua- ja vasemaak, boksiit, plaatina, kuld, asbest, marmor, vääriskivid), tähtsamad tööstusharud on masina- ja metallurgiatööstus, metsa-, puidu-, paberi- ja tselluloositööstus.

Jekaterinburg on ka suur kaubanduse keskus, olles jaekaubanduse mahult Venemaa linnadest Moskva ja Peterburi järel kolmandal kohal.

Sarnaseid koostöölepinguid on Eesti kaubandus-tööstuskojal üle viiekümne, viimane samataoline leping sõlmiti mais Mehhiko väliskaubanduse, investeeringute ja tehnoloogia nõukoguga.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara