Solarises avab sügisel uksed spordiklubi MyFitness

Sel sügisel avab Tallinnas Solaris keskuses uksed pealinna viies MyFitness spordiklubi, mis hakkab tegutsema senistes Tallinna Tantsuakadeemia ruumides.

MyFitnessi juhatuse liige ja Askembla Asset Managementi partner Erkki Torn ütles, et neil on hea meel avada oma järgmine klubi just kesklinnas ning Solarises. "MyFitness Solarise avamine muudab klubiliikmete treeningvõimalusi mitmekesisemaks, eriti just nende jaoks, kes soovivad treenida Tallinna südalinnas," selgitas Torn.

MyFitness Solarises hakkab 800-ruutmeetrises spordiklubis olema jõusaal ja rühmatreeningute saal ning pakkuma hakatakse ka personaaltreeninguid ja konsultatsioone.

Solaris keskuse tegevjuhi Anneli Palvadre sõnul sobib MyFitness hästi keskuse aktiivse ja vaba aja sisustamisele suunatud kontseptsiooniga. "Südalinnas elavatel ja töötavatel inimestel on sügisest alates veel üks mõjuv põhjus Solarist külastada," märkis Palvadre, kelle sõnul napib kesklinnas kvaliteetseid sportimisvõimalusi. "Iga päev lõpetavad tuhanded inimesed Solarise lähiümbruses tööpäeva, lisaks ümbruskonna elanikud ja paljude koolide õpilased - nõudlus uue spordiklubi järgi on meie hinnangul tuntav," lisas Palvadre.

Samades ruumides lõpetab juulis oma tegevuse Tallinna Tantsuakadeemia, mille eestvedaja Märt Agu tunnistas, et senisel kujul osutus mitmekülgsele tantsuharidusele ja -harrastusele suunatud projekt liiga ambitsioonikaks.

2008. aastal tegevust alustanud My Fitness on kasvanud kiiresti Eesti suurimaks spordiklubide ketiks, opereerides tänaseks klubisid nii Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas kui Viljandis. MyFitness Solaris saab olema kümnes MyFitnessi klubi Eestis ning ettevõte loodab paari aastaga avada veel mitmeid uusi klubisid.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara