Olav Miil ostis 1/3 Jungentist

Kinnisvaraärimees Olav Miilile kuuluv OÜ Taali Grupp omandas juuli keskel 31% osaluse hulgimüügifirmas OÜ Jungent Group.

Miil ise tehingut kommenteerida ei soovinud. Äriregistris on omanikena lisaks Taali Grupile kirjas kaks SEB esindajakontot osalustega 48,3 ja 20,7%. Kontode taga on suure tõenäosusega Jaanus Krigolson ja Kait Liinev, kummagagi kontakti saada ei õnnestunud.

Olav Miil on tuntud oma tagasihoidlikkuse poolest, näiteks keeldus ta eelmisel aastal Äripäevas ilmunud loo jaoks pildistamisest. Tal pole ka kombeks intervjuusid anda. Miil on sellist suhtumist põhjendanud väitega, et ta ei ole avaliku elu tegelane.

Jungent Groupile kuulub mitu tütarfirmat kolmes Balti riigis. Kontserni põhilised tegevusalad olid mullu toidu ja esmatarbekaupade ning määrdeainete hulgimüük ja logistikateenuste osutamine. 2012. aastal oli firma käive 122 miljonit eurot, 7% tõus võrreldes eelnenud aastaga.

Osale arutelus

  • Jaanus Vogelberg

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara