Viis põhjust, mis rikuvad kahveltõstukit sinu laos

Laomaailma tegevjuht Tarmo Tuisk ja Willenbrock Balticu müügijuht Marek Ploom toovad välja viis põhjust, mis rikuvad kahveltõstukeid.

Tuisu sõnul kuluvad kahveltõstukid kiiremini, kui neid kasutatakse auto peale kauba laadimiseks. Lihtsalt laos kauba tõstmiseks on nende kulumistase madalam. „Tõstukite eluiga sõltub ennekõike sellest, et kas seda on kasutatud sihtotstarbeliselt ja nõuetekohaselt ning kas ja kuidas on teda hooldatud,“ kommenteeris Tuisk.

Ploom kommenteerib lisaks, et üldiselt on kahveltõstukite eluiga viis aastat

Kahveltõstukite eluea lühiduse peamiseks probleemiks on Tuisu sõnul see, et sellega ei sõideta kaubaalusele lõpuni alla, kaup võetakse kahvlitele pooles ulatuses või tõstetakse päris kahvlite otstega. Ploom lisab, et põhiline probleem ongi selles, et kaup on valesti paigutatud ehk koorma kese on ühele poole kallutatud. „Kahveltõstukite eluea vähenemise põhjuseks on veel laopõrandate kehv olukord ja liiga raske kauba tõstmine,“ rääkis Ploom.

„Tulemuseks on see, et tõstehark on kõver ja käru ei lase juhtratastel poolset otsa enam lõpuni alla ning kahvelkäru ei mahu enam kaubaalusele alla,“ tõi Tuisk näite, mis juhtub, kui kahveltõstukit valesti kasutada.

Tuisk paneb kahveltõstuki kasutajate hingele, et ei tasu koonerdada rullikute vahetamisel, sest kui vahetatakse ära ainult need rullikud, mis on päris katki ja  jäetakse vahetamata vanad ja liiga kulunud rullikud, siis jääb käru vasakule või paremale viltu ning see hakkab tegema liiga erinevatele võllidele ja rullikud kuluvad koonusesse.

Mõlemad mehed soovitavad hooldada kahveltõstukeid vastavalt hooldushälbele ja määrida kõiki liikuvaid osasid määrdeainega.

Viimase aja trendide osas tõi Ploom välja topelt aluste laadijad ehk millega saab vajadusel laadida kaks alust korraga. Tuisk tõi uuendusena välja plastikust kahvelkärud.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara