Jaekett aitab trenaþööri koju vedada

Alates maist pakub Prisma Peremarket klientidele võimalust tarbekaubad kullerteenusega koduukseni viia.

Prisma Peremarketi kommunikatsioonijuhi Kadri Lainase sõnul laiendavad nad enda tarbekaupade valikut ning seoses sellega soovivad nad klientidele pakkuda ka suuremahuliste kaupade transpordi teenust koju. „Loodame, et kojuveo teenusega saame klientidele selles mures abiks olla,“ kinnitas Lainas.

Tarbekaupade transporditeenust on kasutanud hetkel vähesed ning edasise arendamisest on Prisma sõnul vara rääkida. Lainas kinnitas, et nad jälgivad klientide huvi ja teenuse arendusest lähtuvad sellest.

Prisma kasutab kaupade kojuveoks Cargobusi teenust, kes viib kauba kliendi koju tööpäevadel. Lainase sõnul saab klient kauba reeglina kätte 1-2 tööpäeva jooksul.

Toidukaupade kojuveo teenust ei plaani Prisma veel pakkuma hakata. „Toidukauba vedu eeldaks juba teistsuguseid tingimusi, kus jälgitakse ka transpordi ajal toodetele sobivat temperatuuri,“ rääkis Lainas.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara