Rakvere Põhjakeskuse poodide käive seitsme kuuga +10%

Rakvere Põhjakeskuse kaupluste esimese seitsme kuu summaarne käive oli 18,4 miljonit eurot, ületades aastatagust tulemust 9,6% võrra.

Käibekasv aastatagusega võrreldes on olnud püsivalt positiivne alates 2010. aasta märtsikuust. Toodud käibenumbrid ei sisalda K-Rauta ehituskaupluse käivet, teatas Põhjakeskust omav OÜ Balti Teenused.

Seitsme kuuga külastas ostu- ja vabaajakeskust 1,44 miljonit inimest, mis on 7,2% enam kui mullu samal perioodil. Selle aasta juuli kujunes külastatavuse osas Põhjakeskusele ajaloo edukaimaks – juulis käis keskuses üle 255 800 kliendi. Varasemat rekordit hoidis eelmise aasta detsember enam kui 246 600 külastajaga.

Virumaa suurimas kaubanduskeskuses Põhjakeskus on 80 kauplust ja teenindusasutust, sh Rimi Hüpermarket ja K-Rauta ehitusmaterjalide kauplus. Septembris tähistab Põhjakeskus viiendat sünnipäeva.

Põhjakeskuse omanik on alates 2009. aasta algusest Balti Teenused OÜ. Firma omanik on Toonart Rääsk. Ettevõtte mullune müügitulu oli 2,95 miljonit eurot ja kasum 428 000 eurot. Tunamullu ulatus Balti Teenuste müügitulu 2,74 miljoni euroni, kasumit teeniti aga 1,1 miljonit.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara