Tartu Tasku keskus tahab laieneda

Tasku keskus soovib ehitada täis Tartu bussijaama ja kaubanduskeskuse vahelise ala ning bussijaamast saab osa keskuse esimesest korrusest.

ASi Emajõe Ärikeskus juhataja Ain Tammvere sõnul soovitakse suurendada kaubanduspindade mahtu ning parandada bussiterminali teenust. Lisaks on konverentsikeskusel vaja juurde saali.

Praegu koostab ettevõte detailplaneeringut. “Kuna me teeme detailplaneeringut, siis me ei ole veel hakanud tegema hoone ehituslikku ja arhitektuurset projekti ja sellest tulenevalt ei saa me rääkida ka veel mingitest uutest tulijatest. Me teame, kus ja kuidas me saame laiendada kaubanduspindu. Oleme välja mõelnud bussiterminali uue taseme ja busside liikumise suuna ja lisaks sellele on meil olemas ka üks idee ja asukoht, kuidas lahendada konverentsikeskuse ruumipuudus,” selgitas Tammvere.

Kui palju laiendus maksma võiks minna ja milline see täpselt välja nägema hakkab, on Tammvere sõnul veel vara rääkida. “See tuleb välja alles siis, kui hakatakse tegema ehituslikku ja arhitektuurset projekti,” ütles ta.

“Kõik praegu arvavad, et kohe hakkab ehitus pihta,” märkis Tammvere. “Tegelikult me alles mõtleme, millistele aladele laiendused tulevad, lepime kohaliku omavalitsusega kokku kõik need tingimused ja reeglid selleks, et hakata asja projekteerima. Me küll tegeleme siin paralleelselt eskiisprojekti koostamisega, aga läheb aega, kuni see üks kord kaante vahele saab. Seda saab edasi arendada eelprojektist, mille alusel me saame ehitusluba hakata taotlema.”

Tammvere ütles, et ehitusloa taotlemiseni jõutakse ilmselt uue aasta alguses. “See oleks selline reaalne ajaline perspektiiv,” lisas ta.

Osale arutelus

  • Marie Udam

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara