Tippjuhtide soovitus müügijuhtide 2014

Müügijuhtimise aastakonverentsil Läbimurre andsid nelja ettevõtte tippjuhid soovituse müügijuhtidele.

Pikaaegne Põltsamaa Felixi tegevjuht Anti Orav soovitab välja mõelda tegevuse, mida te hästi teete ning keskenduda selle veel paremale tegemisele. "Keskendu sellele, millega saate raha teenida," soovitas Orav.

Tehnoloogia-ettevõttja ja startup'i Gate Me nõukogu esimees Raido Pikkari soovituseks on mitte ära unustada olemasolevaid kliente. "Soovitan võtta nimekiri ettevõtte klientidest ning uurida, kas nende soovid on kõik rahuldatud," ütles Pikkar. Lisades, et läbi klientide rahulolu saavutate ka edu.

Baltika Grupi juhatuse esimees Meelis Milder soovitas investeerida e-kanalitesse. "Soovitan kindlasti enda tooteid müüa ka e-kanalites, sest seal toimuvad praegused arengud," Milderi hinnangul on täna hilja alustada järgmise aasta plaanide tegemist. 

Elisa Eesti juhatuse esimees Sami Seppänen soovitab pakkuda enda teenuseid kiiremini ja mugavamalt. "Tarbijatele tuleb pakkuda lahendusi, et neil oleks võimalik elada ja oma ära ajada  lihtasalt Küsi endalt, kuidas ma oma toodete ja teenustega aitan oma kliendi äriprotsesse tõhusamaks teha," ütles Seppänen.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara