AJ Tooted loodavad käivet kasvatada sellel aastal 45%

AJ Tooted AS juhataja Madis Rätsep ütles, et nad ootavad aasta lõpuks 45-50 protsendilist käibetõusu võrreldes eelmise aastaga.

Selle aasta kaheksa kuu kokkuvõttes oli ettevõtte käive 1,8 miljonit eurot, mis on sama palju kui kogu eelmise aasta käive kokku. „Saavutatud tulemus põhineb meie klientide kasvaval majandustegevusel, mis näitab kogu majanduse tõusu Eestis,“ rääkis Rätsep.

Rätsepa sõnul on neil üle 5000 aktiivse kliendi, kelle hulka kuuluvad tootmisettevõtted, logistikafirmad, riigiettevõtted. „Ettevõtte tegevust saame laiendada läbi projektimüügi – suuremad tellimused ja erilahendused,“ kinnitas Rätsep.

„Meie käibe tõusu taga on kindlasti aktiivsem turunduskampaania, mida oleme see aasta teinud,“ kinnitas Rätsep. Lisades, et neil oli siiski plaanis kasvatada see aasta käivet 70%, kuid kuna projektimüük on alles algusjärgus, siis ootavad selles vallas tõusu juba uuel aastal.

AJ Tooted AS on kontori-, lao– ning tööstussisustuse müüjaid kataloogi teel. 2013. a. üks suurematest projektidest oli Narva Tööstuspargis Estin Warehousing OÜ lao sisustamine, kus osana oli ka ligi 10 000 ruutmeetrile laoriiulite paigaldamine 21 000 alusele.

AJ Tooted AS alustas 1999. a. ning kuulub rootsi päritolu AJ gruppi, millel on 18 kontorit üle Euroopa.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara