Kaupmeeste Liit valis uue juhatuse

Täna toimunud Kaupmeeste Liidu üldkoosolekul valiti järgmiseks kaheks aastaks uus juhatus ning liitu võeti vastu kaks uut liiget.

„Juhatuse eesmärgiks on aidata arendada kaubandusettevõtjate äritegevust, seista liikmete huvide eest ja rääkida kaasa ühiskonnas tähtsatel teemadel. Kaubandusvaldkond on oluline majandussektor, mis annab tööd enam kui 82 000 töötajale ja rohkem kui kümnendiku SKT-st,“ ütles Eesti Kaupmeeste Liidu senine juhatuse esimees Kati Kusmin.

Kaupmeeste Liidu uus juhatus on kümneliikmeline ning sinna kuuluvad Kati Kusmin (OÜ Baltman), Jaanus Vihand (ETK), Jüri Ross (AS Infotark), Erkki Laugus (Kaubamaja AS), Erkki Erilaid (Maxima OÜ), Janne Lihavainen (Prisma Peremarket AS), Andres Järving (Selver AS), Kai Realo (Statoil Fuel & Retail Eesti AS), Raul Puusepp (Tallinna Kaubamaja AS) ning Marika Merilai.

Uus juhatus koguneb kahe nädala pärast ja siis valitaks Kaupmeeste Liidule ka uus juhatuse esimees.

Alates septembrikuust kuuluvad Kaupmeeste Liitu uute liikmetena OÜ Seppälä Eesti ja Tartu Tarbijate Kooperatiiv.

Kaupmeeste Liit on asutatud 1996. aastal eesmärgiga esindada ja kaitsta liidu liikmete huve seadusloome protsessis, ettevõtluse arendamisel ja hea kaubandustava põhimõtete süvendamisel. Kaupmeeste Liitu kuulub kokku 48 liiget.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara