Sainsbury’s toidukaupade e-kaupluse käive jõudis 1 miljardi naelani

Suurbritannia üks suuremaid supermarketi keti Sainsbury’si e-kauplus jõudis selle aasta septembris 1 miljardi naelase käibeni ja sellega ületanud järjekordse verstaposti kirjutab International Supermarket News.

Sainsbury’s e-kauplus tarnib iga nädal 190 000 inimesele kaupa koju ning viimase aasa jooksul on olnud 16% klientide arvu kasv. Klientide poolt on nad saanud väga head tagasisidet.

„Meil on hea meel viia kaup klientidele koju koos hea teenindusega, et nad ei peaks ise selle pärast kõndima lisakilomeetreid,“ rääkis Sainsbury’s e-kanalite direktor Jon Rudoe, et kuidas on saavutatud niivõrd suur käive.

„Me oleme selles osas enesekindlad, et selles vallas on veel võimalik kasvada, sest see aitab täiendada tavapäraseid supermarketeid,“ ütles Rudoe. Lisades, et tarbijatele meeldib kasutada erinevaid kanaleid ostmiseks ning seetõttu on nad ka jaeketile lojaalsed.

Sainsbury’s avas toidukaupade e-kaupluse 1999. aastal. Kullerid sõidavad aastas 43 miljonit miili ning klientidele viiakse iga nädal koju 10,5 miljonit toodet.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara