Selveri Köök saab 15-aastaseks  

Selveri Köök tähistab täna oma 15 aasta juubelit, mille köögis valmib iga päev 15 tonni toitu.  

"15 aasta jooksul on toodetud rohkem kui 5 miljonit karpi Selveri Köögi maksapasteeti ning jätkuvalt on tegu ühe  müüduima kaubaartikli ja suurima müügihitiga. Eelmine kuu ostis maksapasteeti ca 50 000 inimest, mis on ligikaudu võrdväärne kogu Viljandimaa elanike arvuga,“ rääkis Selveri Köögi juht Tarmo Küla.

Selveri Köök varustab 40 Selverit, Tallinna ja Tartu Kaubamaja ning pakub toidu tellimisvõimalust läbi e-poe ja peokorralduse täisteenust Gurmee Cateringi kaudu. Esimene Selveri Köök avati 8. oktoobril 1998 Kadaka Selveri ruumides 200-ruutmeetrisel pinnal. Ettevõttes töötas 20 töötajat, valikus oli 50 toodet. Täna tegutseb ettevõte 4000-ruutmeetrisel pinnal, kus 250 töötajat valmistavad 300 eri toodet.

"Kuni 2007. aastani valmistati toite Selverite tagaköökides, kuid kiire sortimendi laienemise ja jõudsalt kasvanud koduse maitsega valmistoidu nõudluse tagamiseks investeeriti ligikaudu 6 miljonit eurot kaasaegse suurköögi ehitamiseks, kuhu koondati kogu Selveri Köögi toidu tootmine," kommenteeris Küla. 

Selveri Köögi tooteid valmistava Kulinaaria OÜ prognoositav käive aastal 2013 on ligi 14 miljonit eurot.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara