Stenders sai 1,5 miljoni eurose rahasüsti

Baltimaade juhtiv era -ja riskikapitali investeeringute ettevõte BaltCap sõlmis 1,5 miljoni euro suuruse investeerimislepingu Läti kosmeetika tootja ja frantsiisi arendaja Stendersiga.

"Me näeme suurt potentsiaali kiire arenguga turgudel, näiteks SRÜ ja Aasia, kuhu Stenders on hetkel laienenud. Meil on au olla aktsionär ja toetada ettevõtte ambitsioonikat majanduskasvu kava," ütles BaltCap investeeringute direktor Astra Neimane.

"Oleme püüdnud investoreid meelitada juba mõnda aega, et võimaldada ettevõttel saavutada ambitsioonikaid plaane uute turgude vallutamiseks ning edukalt ja jõudsamalt arendada uusi tooteid," rääkis Stendersi tegevjuht Janis Berzinš.

BaltCap investeeringute fond on kaasfinantseerija erainvestorite ja Euroopa Liidu tõukefondide haldaja Läti Garanteerimise Agentuur (LGA) kaudu. "Meil on Stendersi üle hea meell, sest saadud investeering aitab ettevõttel jätkata soovitud arengut,“ rääkis LDA direktor Ivars Golsts. Lisades, et neil on Stendersiga pikaajaline koostöö läbi laenutagatise ja ekspordi kindlustuse, ning hea meel on selle üle, et Stenders on enda kasvu- ja ekspordipotentsiaaliga suutnud meelitada rahastama kohaliku riskikapitalituru juhi. 

Stenders on Läti kosmeetika tootja, kellel on 225 frantsiisikauplust 23 riigis üle maailma. Venemaa ja Hiina kaupluste käive moodustavad rohkem kui pool ettevõtte käibest. Stendersi sortiment sisaldab rohkem kui 320 vanni, keha-, näo- ja juuksehooldustoote.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara