Jysk investeeris  100 000 eurot

Täna, 31. oktoobril, avas Jysk Lasnamäe Centrumis renoveeritud kaupluse, kuhu investeeriti 100 000 eurot.

Jyski Baltimaade juhi Dace Zundure sõnul on uue kontseptsiooniga juba viis Eestis asuvat kauplust – kolm Tallinnas, üks Tartus ja üks Narvas. “Tehtud investeeringud on ennast õigustanud ning edaspidi hakkame järk-järgult uuele disainikontseptsioonile üle viima ka teisi Jyski kauplusi,” sõnas Zundure.

Kaupluses on 1200 ruutmeetrit kaubanduspinda ning on kujundatud põhimõttel "kauplus kaupluses", mis aitab klientidel lihtsamalt kaupluses orienteeruda.

Rahvusvaheline kodu- ja sisustuskaupade kaupluste kett tegutseb 34 riigis üle maailma. Eestis on kaheksa Jyski kauplust: neli Tallinnas, kaks Tartus ning üks Narvas ja Pärnus.  Jyski rajaja on Taani ettevõtja Lars Larsen, kes avas oma esimese poe Taanis 1979. aastal. Balti riikides tegutseb Jysk frantsiisilepingu alusel.

Jysk Eesti 2012. majandusaasta käive oli 17,67 miljonit ning kasum 766 tuhat eurot.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara